چرا ساخت بزرگراه همت در البرز پیش نمی رود؟

به گزارش سفر به کانادا، سرپرست استانداری البرز گفت: شهرداری کرج برای ادامه مسیر بزرگراه همت در البرز معارضانی دارد که در این خصوص نیازمد همراهی و مساعدت وزارت راه و شهرسازی است.

چرا ساخت بزرگراه همت در البرز پیش نمی رود؟

به گزارش سفر به کانادا ، عزیزاله شهبازی امروز شنبه دهم آذرماه در بازدید از کمربند شمالی کرج با اشاره به اینکه هدف گذاری خوبی در خصوص امتداد بزرگراه همت در البرز اجرا شده اضافه نمود: اگر این پروژه تعریف نمی شد، بزرگراه همت انتفاعی برای شهر کرج نداشت.

وی ادامه داد: شهرداری ماموریت های سنگینی برای روان سازی جمعیت و ترددها دارد بنابراین باید منشا اقداماتی اثرگذار برای مردم باشد. بر اساس گزارش های ارائه شده، شهرداری کرج حدود هزار میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه به عنوان مکمل بزرگراه همت، احتیاج دارد.

سرپرست استانداری البرز گفت: ترافیک استان البرز ملی است چرا که این استان بار ترافیک بیش از 12 استان کشور را بر دوش می کشد، بنابراین باید نگاه و اعتبارات ملی در این رابطه وجود داشته باشد.

وی اضافه نمود: با توجه به اهمیت بزرگراه شمالی کرج، در صورت بهره برداری از پروژه نام و آوازه شهرداری کرج بر تارک تاریخ سازندگی کشور می درخشد. استانداری البرز در راستای تسهیل تردد و رفاه مردم در کنار شهرداری کرج واقع شده است و چنین اقدامات بزرگی باید با جدیت دنبال گردد. به خاتمه رسیدن بزرگراه همت و در ادامه کمربند شمالی کرج برای البرز و شهروندان فهیم آن بسیار حائز اهمیت است.

سرپرست استانداری البرز اضافه نمود: باید کارگروهی از سوی معاونت امور عمرانی استانداری البرز جهت حل مشکل معارضان این مسیر تشکیل گردد.

شهبازی گفت: با بهره برداری از این پروژه، بخش عمده ای از مسائل ترافیکی شهر کرج تا 20 سال آینده رفع می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 127

به "چرا ساخت بزرگراه همت در البرز پیش نمی رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا ساخت بزرگراه همت در البرز پیش نمی رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید