(ویدیو) لحظه ربودن دختر خردسال در پارک بازی!

به گزارش سفر به کانادا، مرد کودک ربایی که در حال ربودن یک دختر 2 ساله از پارک بود با هوشیاری دو تن از حاضران در پارک ناکام ماند.

(ویدیو) لحظه ربودن دختر خردسال در پارک بازی!

به گزارش باشگاه سفر به کانادا، یکی از مکان هایی که والدین باید بیشتر مراقب فرزندان خود باشند محیط بیرون از خانه است. در محیط بیرون از خانه خطراتی مانند تصادف، کودک ربایی و ... بچه ها را تهدید می نماید. کوچکترین سهل انگاری والدین در هنگام حضور در بیرون از خانه و بخصوص در محل های شلوغ می تواند حوادث تلخی را برای فرزندان آن ها رقم بزند که چیزی جز پشیمانی و حسرت بدنبال نخواهد داشت.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظات اولیه ربوده شدن یک کودک خردسال در یکی از پارک های شهر برلین آلمان را به تصویر می کشد. این مرد 44 ساله که با استفاده از حواس پرتی مادر کودک که سرگرم صحبت بود قصد ربودن این دختر را داشت که با هوشیاری دو تن از حاضران در پارک ناکام ماند.

این اتفاق در ساعت 7.30 غروب روز یکشنبه رخ داد. این شاهدان عینی با دیدن این صحنه به تعقیب این مرد که مست بود پرداختند و یکی از آن ها با تلفن همراه خود از او فیلم تهیه کرد. در ویدئویی که منتشر شده است لحظات تعقیب این کودک ربا توسط این مادر 27 ساله جوان و مکالمات میان کودک ربا و مردی را که فیلم تهیه می نماید نشان می دهد.

هیک اِس، که با اسم مستعار در مصاحبه با روزنامه بیلد آلمان شرکت کرد در این باره گفت که از نزدیک شاهد صحبت این مرد با دختر خردسال بود، اما متوجه شد آن ها از لحاظ ظاهری شباهتی به یکدیگر ندارند. او گفت ناگهان این مرد دختر را روی شانه های خود سوار کرد و از محل دور شد. با وجود آنکه این دختر مقاومتی از خود نشان نداد، اما هیک قانع شد که این مرد نمی تواند پدر واقعی دختر باشد. خاتمه یک مادر جوان نیز به یاری هیک شتافت و آغاز به تهیه فیلم با تلفن همراهش از کودک ربا کرد.

با وجود آنکه این مرد توسط پلیس آلمان بازداشت شد، اما پلیس او را بخاطر نبود شواهد کافی دال بر کودک ربایی آزاد کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1121

به "(ویدیو) لحظه ربودن دختر خردسال در پارک بازی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدیو) لحظه ربودن دختر خردسال در پارک بازی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید