ناسا فرصت ارسال نام تان به مریخ را تمدید کرد

به گزارش مجله سفر به کانادا، مریخ نورد استقامت که در اواخر ماه فوریه بر سطح مریخ نشست با خود حدود 11 میلیون نام افراد از سراسر جهان را به سیاره سرخ برد. اگرچه این عدد بسیار بزرگ است اما به نظر می رسد هنوز افرادی هستند که از این سفر جا مانده اند.

ناسا فرصت ارسال نام تان به مریخ را تمدید کرد

ناسا پورتال اسمت را به مریخ بفرست را دوباره بازگشایی کرد تا افراد برای سفر بعدی مریخ اسمشان را ثبت کنند.

ناسا توضیح می دهد از زمانی که فرصت مریخ 2020 به انتها رسیده تعداد زیادی ابراز علاقه کردند تا اسمشان را به مریخ بفرستند. ما می خواهیم به آن دسته از کسانی که نتوانستند اسمشان را توسط مریخ نورد استقامت به مریخ بفرستند فرصت دوباره بدهیم تا با ماموریت بعدی این کار را انجام دهند.

هنوز تعیین نیست ماموریت بعدی چه زمانی انجام شود و یا این ماموریت به چه شکلی باشد اما نام شما می تواند در این سفر باشد و در کنار نام بیش از 10 میلیون نفری که تا به امروز ثبت نام کرده اند بر روی یک میکروچیپ قرار گیرد. همانگونه که اسامی همراه استقامت به مریخ رفتند. 3 میکروچیپ شامل اسم 10.9 میلیون نفر همراه استقامت بود این افراد از ناسا کارت پرواز نیز دریافت کردند. همچنین بر روی این میکروچیپ ها نوشته های 155 فینالیستی که برای مریخ نورد نام انتخاب کردند از جمله برندگان این رقابت یعنی انتخاب کنندگان نام های استقامت و نبوغ وجود دارد.

ثبت نام رایگان است و فقط باید نام، نام کشور، کد پستی و ایمیل تان را بنویسید. این نام ها به طور عمومی منتشر نخواهند شد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1570

به "ناسا فرصت ارسال نام تان به مریخ را تمدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناسا فرصت ارسال نام تان به مریخ را تمدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید