فولاد یک - نفت مسجد سلیمان صفر،امتیاز دهم مقابل دشمن قدیمی

به گزارش سفر به کانادا، این دو مربی که در پرسپولیس همکار بودند و دچار اختلاف شدند در آغاز بازی برخورد سردی با هم داشتند و در حین مسابقه هم بر سر یک صحنه با هم جر و بحث کردند.

فولاد یک - نفت مسجد سلیمان صفر،امتیاز دهم مقابل دشمن قدیمی

یکشنبه 28،11،1397،هفته هجدهم از هجدهمین دوره لیگ برتر،استادیوم غدیر اهواز،ساعت:15

فولاد یک

گل:ایوب والی(28)

نفت مسجد سلیمان صفر

داور: محمدحسین زاهدی فرد

یاری ها: فرهاد مروجی و براتعلی مولوی

اخطار: هیثم هاشمی زاده، یوسف وکیا و حکیم نصاری(نفت مسجد سلیمان)، رضا میرزایی، آرش افشین، رافائل مسی و ناصر سالاری(فولاد)

بازیکن برتر:رافائل مسی(فولاد)

فولاد خوزستان: ناصر سالاری، فرزاد جعفری، ایوب والی، حسن بیت سعید،مهدی زبیدی،عارف آغاسی (64- آرش افشین)، لوسیانو پریرا (93- صابر حردانی)، سیامک کوروشی ،عارف غلامی، رضا میرزایی و رافائل مسی

سرمربی: افشین قطبی

نفت مسجدسلیمان: مهرداد طهماسبی، سید هیثم هاشمی زاده، مجتبی بیژن، موسی کولیبالی، میلاد خدایی اصل، اسماعیل شریفات (71- اکبر آفاق)، حکیم نصاری، سیدمحمد حسینی (دقیقه 42- امیرحسین امیری)، یوسف وکیا،علیرضاعلیزاده، محمد شادکام (75- عباس عسگری)

سرمربی: علیرضا مرزبان

فولاد خوزستان در غیاب میثم دورقی که به خاطر محرومیت این مسابقه را از دست داد، از رافائل مسی مهاجم کامرونی اش در ترکیب اصلی استفاده کرد تا نسبت به بازی مقابل پرسپولیس با یک تغییر در میدان حاضر گردد. نفت مسجدسلیمان هم برای اولین بار شاهد حضور مهرداد طهماسبی درون دروازه بود و این دروازه بان پس از دو فصل دوری از فوتبال در ترکیب تیم جدیدش حضور یافت.

بازی در دقایق نخست در میانه میدان دنبال می شد تا اینکه فولادی ها در دقیقه 18 صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شدند اما ضربه کم جان رافائل مسی به راحتی در دستان طهماسبی نهاده شد. پس از اینکه دقایق دیگری به ردوبدل شدن توپ میان بازیکنان دوتیم در میانه میدان سپری شد، فولادی ها از روی یک ضربه کرنر با ضربه سر ایوب والی و اشتباه مهرداد طهماسبی دروازه بان نفت مسجدسلیمان به گل رسیدند تا فریاد شادی از سمت سکوهای فولادی شنیده گردد.

مهرداد طهماسبی 10 دقیقه بعد از اشتباه فاحش روی دریافت گل، این اشتباه را با دفع ضربه پنالتی تیم میزبان جبران کرد. لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی فولاد خوزستان زننده این پنالتی بود و ضربه زمینی وی را سنگربان تیم میهمان دفع کرد.

بازیکنان نفت مسجدسلیمان که نمی خواستند بازنده به رختکن بروند، به خط دفاعی فولاد خوزستان فشار وارد کردند. ابتدا ضربه سر اسماعیل شریفات از کنار دروازه ناصر سالاری به بیرون رفت و در دقیقه 42 هیثم هاشمی زاده یک فرصت خوب گلزنی را از دست داد. ضمن اینکه علیرضا مرزبان قبل از انتها نیمه اول دست به تعویض در تیمش زده، یک مدافع بنام سیدمحمدحسینی را از بازی خارج کرد و یک هافبک بنام امیرحسین امیری را به میدان فرستاد تا آهنگ تهاجمی تری به تیمش ببخشد.

در نیمه دوم، بازی حالت فیزیکی تری پیدا کرد و داور مسابقه چندین بار دست به جیب شد تا بازیکنان دوتیم را در صحنه برخوردها با کارت زرد جریمه کند. زردپوشان نفت در این نیمه برای زدن گل تساوی کوشش می کردند و فولادی ها با استفاده از کاسته شدن یک بازیکن از خط دفاعی تیم حریف روی ضدحملات از فضای خالی ایجادشده در قلب دفاع نفت مسجدسلیمان استفاده می کردند.

در دقیقه 62 هیثم هاشمی زاده یک موقعیت گلزنی را از دست داد، در دقیقه 68 رافائل مسی دروازه نفت مسجدسلیمان را کج دید، در دقیقه 69 ضربه اسماعیل شریفات تیر افقی دروازه فولاد خوزستان را لرزاند و در دقیقه 70 رافائل مسی در موقعیت تک به تک پیروز به گلزنی نشد تا در این دقایق تماشاگران صحنه های خطرناکی روی دروازه ها باشند.بیست دقیقه انتهای مسابقه با حملات دیگری از سوی طرفین همراه بود اما این حملات ثمری نداشت و این دیدار با تک گل ایوب والی به سود فولاد خوزستان به انتها رسید.

بدین ترتیب قطبی که قبل از بازی با مرزبان کری بسیار داغی داشت توانست با غلبه بر دستیار سابقش به سومین پیروزی در چهارمین دیدار همراه با فولاد برسد و آغاز رویایی با سرخ های اهوازی داشته باشد.این دو مربی که در پرسپولیس همکار بودند و دچار اختلاف شدند در آغاز بازی برخورد سردی با هم داشتند و در حین مسابقه هم بر سر یک صحنه با هم جر و بحث کردند.

3-670

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 24 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 185

به "فولاد یک - نفت مسجد سلیمان صفر،امتیاز دهم مقابل دشمن قدیمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فولاد یک - نفت مسجد سلیمان صفر،امتیاز دهم مقابل دشمن قدیمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید