بیانیه جنجالی سازمان خصوصی سازی علیه فتح الله زاده

به گزارش مجله سفر به کانادا، در حالی که همه منتظر بیانیه وعده داده شده از سوی حسین قربانزاده، رئیس سازمان خصوصی سازی، بودند، خاتمه این بیانیه در خروجی وبسایت این سازمان نهاده شد تا جملات آتشین علیه علی فتح الله زاده این بار با لحنی متفاوت و البته مستندات قابل توجه تکرار گردد.

بیانیه جنجالی سازمان خصوصی سازی علیه فتح الله زاده

خلاصه بیانیه طولانی این است: مدیرعامل استقلال در اوایل دهه نود (1392) باوجود پرداخت مطالبات امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده و فرهاد مجیدی، لاشه چک های آن ها را در باشگاه بایگانی نکرده تا در دوره تازه مدیرعاملی فتح الله زاده، یک بار دیگر این چک ها را با مبلغ بسیار بیشتر وصول کند.

بر اساس آنچه در این بیانیه آمده، فتح الله زاده برای وصول این چک ها، 5 میلیارد تومان از باشگاه استقلال گرفته و این برداشت با تصویب هیئت مدیره بوده است. حالا سازمان خصوصی سازی در فرصتی سه روزه از مدیرعامل استقلال خواسته تا این رقم را به خزانه استقلال بازگرداند.

در بخشی از بیانیه آمده است: آقای فتح الله زاده باید حداکثر تا تاریخ شنبه 1402/1/19 تمامی مبلغ پرداخت شده برای این چک ها را به باشگاه مسترد نماید. البته که سازمان خصوصی سازی موضوع یاد شده را به وسیله مراجع ذی صلاح نیز پیگیری خواهد کرد.

حالا باید منتظر واکنش فتح الله زاده و هیئت مدیره استقلال ماند و باید دید که تا روز نوزدهم فروردین ماه چه بر سر این عدد جنجالی 5 میلیارد تومان خواهد آمد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 18 فروردین 1402 بروزرسانی: 18 فروردین 1402 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 2255

به "بیانیه جنجالی سازمان خصوصی سازی علیه فتح الله زاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه جنجالی سازمان خصوصی سازی علیه فتح الله زاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید