آنالیز علل تغییر برنامه حرکت قطار ها در خط 5 متروی تهران

به گزارش مجله سفر به کانادا، قائم مقام عملیات شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه علل تغییر برنامه حرکت قطار ها در خط 5 متروی تهران را تشریح کرد.

آنالیز علل تغییر برنامه حرکت قطار ها در خط 5 متروی تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، مهندس آزادی با بیان اینکه 23 سال از زمان بهره برداری از خط 5 متروی تهران و حومه گذشته است اضافه کرد: به منظور فراهم کردن سفر ایمن برای مسافران، به روز رسانی تجهیزات و انجام اورهال در بخش های مختلف خط 5 لازم است. البته بخشی از این کار در سال های گذشته در قالب بهسازی خط شروع و سال گذشته نیز اورهال شبکه برق بالاسری شروع شده است.

وی توضیح داد: به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران عملیات های مرتبط با تعمیرات خط و اورهال شبکه برق بالاسری فقط در روز های تعطیل و شب ها پس از انتها بهره برداری از مترو انجام می گردد که با توجه به کمبود زمان اورهال شبانه، مقرر شد تا ساعت شروع حرکت قطار ها در این خط 20 تا 30 دقیقه تغییر کند وحرکت اولین قطار خط پنج مترو از ایستگاه گلشهر به سمت تهران (صادقیه) ساعت5:20 به صورت تندرو و از ایستگاه تهران (صادقیه) به سمت گلشهر ساعت 5:30 باشد.

قائم مقام عملیات شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اینکه انجام این تعمیرات اساسی، منجر به سرویس دهی منظم، حرکت به موقع قطار ها و بعلاوه کاهش زمان سیر در این خط می گردد؛ گفت: از روز یکشنبه 21 فروردین 1401 اعزام های نیمه تندرو مستقل ایستگاه کرج به سمت صادقیه که در ساعت 6:35 و 7:15 انجام می شد و اعزام های تندرو 17:27 و 18:27 ایستگاه ارم سبز به سمت کرج - گلشهر موقتاً حذف خواهند شد.

مهندس آزادی ضمن تشکر از همراهی مسافران با شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: این شرکت همیشه خود را در قبال حفظ ایمنی مسافران و فراهم کردن سفر های رضایت بخش مسئول می داند و امیدواریم در آینده نزدیک با ارتقاء سطح خدمات بتوانیم رضایت شهروندان را بیش از گذشته جلب کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 خرداد 1401 بروزرسانی: 25 خرداد 1401 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 2091

به "آنالیز علل تغییر برنامه حرکت قطار ها در خط 5 متروی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز علل تغییر برنامه حرکت قطار ها در خط 5 متروی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید