استقابل گسترده کرمانشاهیان از بازار بورس

به گزارش سفر به کانادا، مدیر تالار بورس منطقه ای استان کرمانشاه گفت: در 5 ماهه نخست سال جاری شاهد روند رو به افزایش حضور افراد در بورس کرمانشاه هستیم و این نشان از استقبال گسترده کرمانشاهیان از بازار دارد.

استقابل گسترده کرمانشاهیان از بازار بورس

زهرا دفتری مدیر تالار بورس منطقه ای استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ، با بیان اینکه در 5 ماهه نخست امسال حجم معاملات رشد 156 درصدی داشته است گفت: در 5 ماهه نخست امسال در کرمانشاه ارزش معاملات به رقم 13 هزار میلیارد و 205 میلیون ریال رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش معاملات 186 درصد افزایش داشته است.

او با اشاره به معامله بیش از 3 میلیون و 857 هزار سهم در بورس منطقه ای کرمانشاه گفت: شاهد روند رو به افزایش حضور افراد در بورس کرمانشاه هستیم و این نشان از استقبال گسترده کرمانشاهیان از بازار دارد.

دفتری با اشاره تاثیر رونق بازار بورس گفت: تامین مالی چالش بزرگ تمامی بنگاه های مالی در کشور های توسعه یافته و به ویژه در حال توسعه است از این رو ساختار بازار مالی هر مالی به عنوان منبع اصلی تامین مالی آن اقتصاد اهمیت بسیاری دارد.

او اضافه نمود: از طرفی بورس اوراق بهادار به عنوان بخشی تاثیر گذار از بازار مالی کوشیده تا خود را به عنوان منبعی پایدار برای تامین مالی اقتصاد ملی به اثبات برساند افزایش دسترسی به ابزارهای مالی و نهاد های مالی هزینه اطلاعات و مبادلات را در اقتصاد کاهش می دهد و سبب رشد مالی افزایش سرمایه گذاری بهبود اشتغال و در مجموع افزایش رفاه جامعه می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 475

به "استقابل گسترده کرمانشاهیان از بازار بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقابل گسترده کرمانشاهیان از بازار بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید