ادعای ثبت تصویر از یک آدم فضایی برهنه!

به گزارش مجله سفر به کانادا، یک شکارچی ادعا می نماید که تصویر یک بیگانه برهنه را به وسیله دوربین شکاری در نزدیکی ناحیه ای معروف که گفته می گردد در آن اشیا ناشناس بار ها دیده شده شکار نموده است.

ادعای ثبت تصویر از یک آدم فضایی برهنه!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، این عکس - که یک شکل عجیب با سر پیازی را نشان می دهد که در حال حرکت است - در منطقه ای دورافتاده از مونتانا در ایالات متحده گرفته شده است.

دونالد بروملی این عکس را در منطقه ای به نام ردگیت گرفت که ادعا می گردد مملو از فعالیت های ماوراء الطبیعه مانند بشقاب پرنده ها است.

او گفت در ابتدا فکر می کرد این یک انسان است، اما هر چه بیشتر به تصویر دقت می نماید بیشتر متقاعد می شد که این تصویر چیزی خارج از این دنیاست.

این تصویر عجیب در بحبوحه علاقه فزاینده به بشقاب پرنده ها ظاهر شد، زیرا کنگره و سنا به وسیله یک دفتر کاملاً تازه برای آنالیز این پدیده رای دادند.

این اتفاق پس از آن رخ می دهد که گزارش مهم پنتاگون در ماه ژوئن نشان داد ایالات متحده برای اولین بار اعتراف کرد چیزی در آسمان آن ها وجود دارد که نمی توانند درباره آن توضیحی دهند.

اما ساکنان مونتانا چندین دهه است که نور های عجیبی را در آسمان گزارش می نمایند که آن را به یکی از نقاط داغ آمریکا برای اشیاء پرنده ناشناس تبدیل نموده است.

تصویری که ادعا می گردد یک موجود بیگانه را نشان می دهد، در منطقه ردگیت در نزدیکی شهر کوچک دیر لاج است که مورد توجه قرار گرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 29 اسفند 1400 بروزرسانی: 29 اسفند 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 2021

به "ادعای ثبت تصویر از یک آدم فضایی برهنه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای ثبت تصویر از یک آدم فضایی برهنه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید