آماده کردن طرح جداره سازی و تغییر کاری خیابان افلاک خرم آباد

به گزارش مجله سفر به کانادا، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از تغییر کاربری خیابان افلاک خرم آباد به گذر پیاده اطلاع داد.

آماده کردن طرح جداره سازی و تغییر کاری خیابان افلاک خرم آباد

عطا حسن پور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: در نشست با شهردار و مدیران شهرداری خرم آباد نسبت به تغییر کاری خیابان افلاک این شهر تصمیم گیری شد.

حسن پور بیان داشت: در این جلسه مقرر شد شهرداری خرم آباد نسبت به آماده کردن طرح جداره سازی و تغییر کاری خیابان افلاک اقدام و عملیات اجرایی سنگ فرش آن بر اساس ضوابط میراث فرهنگی نسبت صورت گیرد.

او با بیان اینکه عملیات اجرایی به وسیله شهرداری و با هماهنگی این اداره کل پس از تهیه و تصویب طرح شروع می گردد اضافه کرد: با توجه به اینکه خیابان افلاک در حریم و عرصه قلعه تاریخی، فرهنگی فلک الافلاک خرم آباد قرار گرفته است اجرای این طرح و ساماندهی آن می تواند رونق گردشگری را در پی داشته باشد.

فتوحی شهردار خرم آباد نیز آمادگی خود را برای هرگونه تعامل و همکاری با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان به منظور اجرایی فعالیت های عمرانی و زیرساختی بر اساس ضوابط میراث فرهنگی به منظور توسعه محیط شهری و رونق گردشگری بیان کرد.

خبرنگاران لرستان خرم آباد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 آبان 1401 بروزرسانی: 29 آبان 1401 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 2193

به "آماده کردن طرح جداره سازی و تغییر کاری خیابان افلاک خرم آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده کردن طرح جداره سازی و تغییر کاری خیابان افلاک خرم آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید