گزارش خبرنگار اعزامی از اندونزی، دلفی: به فکر آیندهوون نبودم، مقابل کره شمالی فقط به برد فکر می کردیم

به گزارش سفر به کانادا، مهاجم تیم امید گفت: من از ابتدا هم به فکر آیندهوون و این مسائل نبودم چرا که با تمام وجود برای بازیهای آسیایی و موفقیت تیم امید به اینجا آمدم

گزارش خبرنگار اعزامی از اندونزی، دلفی: به فکر آیندهوون نبودم، مقابل کره شمالی فقط به برد فکر می کردیم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، یونس دلفی درباره برترى مقابل کره شمالى گفت: خدا را شکر روند رو جلو داریم. ارنج ما نسبت به دیدار قبل تفاوت داشت. در بازی اول ما می خواستیم برابر عربستان به پیروزی برسیم اما این اتفاق نیفتاد تا برای این بازی قطعا بدانیم حریف را شکست می دهیم که این خداراشکر این رخ داد.

وی درباره این موضوع که ایران مقابل کره شمالی بازی بهتری نسبت به دیدار با عربستان انجام داد، گفت: در بازی اول مان برابر عربستان استرس داشتیم. هر چند تصور هم نمی کردیم عربستانی ها اینقدر تیم خوبی باشند. اما پس از آن دیدار، مقابل کره شمالی فقط به برد فکر می کردیم و با توجه به بازی زیباتری که ارائه کردیم و انگیزه ای که داشتیم پیروز به این کار شدیم.

مهاجم تیم امید ادامه داد: یک تیم خوب باید نیمکت خوبی هم داشته باشد و همانطور که دیدید بازیکنانی که در جریان بازی هم به میدان آمدند توانستد موثر واقع شوند و حتی گلزنی نمایند.

دلفی اضافه کرد: من از ابتدا به فکر آیندهوون و این مسائل نبودم چرا که با تمام وجود برای بازیهای آسیایی و پیروزیت تیم امید به اینجا آمدم و این مسئله برای من از همه چیز مهم تر است. اما خداراشکر پس از اتفاقی که افتاد توانستیم با این تیم توافق کنیم که در یک وقت دیگر من به هلند بروم. اگر اینطور نمی شد مطمئن باشید در تیم امید می ماندم و بازی برای کشورم در این تورنمنت حساس را رها نمی کرد که به آیندهوون بروم.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 541

به "گزارش خبرنگار اعزامی از اندونزی، دلفی: به فکر آیندهوون نبودم، مقابل کره شمالی فقط به برد فکر می کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی از اندونزی، دلفی: به فکر آیندهوون نبودم، مقابل کره شمالی فقط به برد فکر می کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید