گزارش تمرین استقلال، فریادهای مجیدی و حضور استقلالی های قدیمی

به گزارش سفر به کانادا، چند بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در آستانه دربی 91 در محل تمرین آبی پوشان حضور یافتند.

گزارش تمرین استقلال، فریادهای مجیدی و حضور استقلالی های قدیمی

به گزارش خبرنگار ورزشی سفر به کانادا، تمرین تیم فوتبال استقلال برای آماده سازی ملاقات برگشت مقابل پرسپولیس از ساعت 12:15 امروز (سه شنبه) در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار گردید.

تعدادی از طرفداران استقلال در مجموعه انقلاب حضور یافته تا نظاره گر تمرین باشند. ضمن اینکه چهره های ویژه ای چون آتیلا حجازی، علیرضا نیکبخت واحدی و فرزاد مجیدی با حضور در محل تمرین استقلال ضمن خوش و بش با یکدیگر نظاره گر تمرین شدند.

شیخ دیاباته و فرشید اسماعیلی غایبان تمرین بودند و طبق گفته پزشک استقلال این دو بازیکن به دلیل مصدومیت غایب دربی خواهند بود.

سیاوش یزدانی، عارف غلامی و امیرحسین کارگر 3 بازیکن مصدوم دیگر استقلال مانند روزهای گذشته به تمرینات اختصاصی دور زمین پرداختند. این 3 بازیکن نیز از جمله غایبان تیم استقلال برای دربی خواهند بود.

با وجود اینکه گفته می شد تمرین تنها به روی سفر به کانادا و عکاسان باز خواهد بود اما افراد متفرقه زیادی در کنار تمرین دیده می شدند.

تمرین با دویدن دور زمین شروع شد و سپس بازیکنان به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند. یک بخش تمرین به این صورت بود که یک بازیکن باید دنبال بازیکن دیگری می دوید تا او را بگیرد. این آیتم باعث ایجاد کری جالی بین بازیکنان شده بود. از جمله وریا غفوری و روزبه چشمی که با یکدیگر شوخی می کردند.

در بخشی از تمرین فرهاد مجیدی با فریاد از بازیکنان خواست که در دادن پاس و حرکات تمرینی دقت لازم را داشته باشند. در کنار سرمربی استقلال مجید نامجومطلق نیز محور تمرینات را برعهده داشت و با بازیکنان صحبت می کرد.

پس از انتها مصاحبه سفر به کانادا با بازیکنان و مربیان از آنها خواسته شد که محل تمرین را ترک نمایند تا ادامه تمرین پشت درهای بسته برگزار گردد.

امیر سلطانی معاون باشگاه یکی از افراد حاضر در محل تمرین بود.

تعدادی از طرفداران بانوان استقلال در مجموعه انقلاب حضور داشتند که البته اجازه حضور آنها در کنار زمین داده نشد.

به گزارش سفر به کانادا، ملاقات تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر ساعت 15:30 روز پنجشنبه 17 بهمن ماه در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 756

به "گزارش تمرین استقلال، فریادهای مجیدی و حضور استقلالی های قدیمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین استقلال، فریادهای مجیدی و حضور استقلالی های قدیمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید