پروژه های توسعه ای ایلام نیازمند تامین برق است

به گزارش سفر به کانادا، ایوب درویشی ظهر چهارشنبه در نشست تامین برق زیر ساخت های استان گفت: اکنون در بخش آب و گاز مسئله ای در استان وجود ندارد اما در بخش تامین برق در طرح های توسعه ای و شهرک های صنعتی جدید با مشکل روبرو ایم.

پروژه های توسعه ای ایلام نیازمند تامین برق است

وی اضافه کرد: طرح ها و پروژه های توسعه ای جدیدی در بخش کشاورزی، آب و صنعت در دست اجرا است که احتیاجمند تامین برق مورد احتیاج خود هستند.

وی گفت: با توجه به اینکه تامین برق به عنوان یکی از زیرساخت های مهم توسعه ای در استان بشمار می رود از محل منابع استانی برای اجرای طرح های آن آماده یاری هستیم.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری ایلام نیز در این نشست گفت: استان ایلام در اجرای طرح ها از ظرفیت برق منطقه ای به خوبی استفاده نکرده است.

حیدر نعمتی گفت: متاسفانه در اجرای بعضی از پروژه ها روند اجرا و تامین برق به موازات هم پیش نمی رود که این امر موجب تعلل در بهره برداری از طرح ها و ایجاد مشکل برای مجری آنها می گردد.

وی ادامه داد: اکنون بسیاری از ایستگاه های پمپاژ در استان در حال بهره برداری هستند اما هنوز برق مورد احتیاج آنها تامین نشده که این امر احتیاجمند تسریع در اجرای کار برق رسانی است.

هادی شیرخانی مدیرعامل توزیع نیروی برق استان نیز در این نشست گفت: نگرانی در مورد تامین برق طرح های جدید جدی است که باید مورد پیگیری قرار بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 163

به "پروژه های توسعه ای ایلام نیازمند تامین برق است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه های توسعه ای ایلام نیازمند تامین برق است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید