فسخ قرارداد با کولاکوویچ به نفع والیبال ایران بود

به گزارش سفر به کانادا، پس از فسخ قرارداد ایگور کولاکوویچ فدراسیون والیبال برای راهنمایی تیم ملی به دنبال جذب مربی است.

فسخ قرارداد با کولاکوویچ به نفع والیبال ایران بود

جبار قوچان نژاد در مصاحبه با سفر به کانادا درباره فسخ قرارداد با کولاکوویچ گفت: فسخ قرارداد با ایگورکولاکوویچ به نفع والیبال ایران است. امیدوارم بتوانیم بدون دادن خسارت این قرارداد را فسخ کنیم. کولاکوویچ نیز به اندازه کافی از والیبال ایران گرفته است. امیدوارم که برای فسخ قرارداد محبت کند.

کارشناس والیبال در پاسخ به این سوال که گزینه های داخلی و خارجی برای نیمکت تیم ملی مطرح است، نظر شما چیست؟ گفت: مربیان مطرح خارجی می توانند به والیبال ایران یاری نمایند. ما در داخل نیز مربیان خوب و ارزنده ای داریم اما چون این مربیان همدوره و هم نسل بعضی از بازیکنان تیم ملی هستند ممکن است به مشکل برخورد نمایند. یک قاعده ای وجود دارد، بازیکنان با ظرفیت و توانمندی داریم و شرایط ایجاب می نماید که از مربی خارجی فوق العاده توانمند برای المپیک استفاده کنیم.

وی در ادامه تاکید نمود: توان مربی ایرانی به تنهایی کافی نیست. ممکن است ما به شرایطی بربخوریم که دیگر برای تصمیم گیری دیر باشد. باید از یک مربی خارجی خوب و خیلی فراتر از کولاکوویچ برای تیم ملی استفاده کنیم. یک تعداد مربی وجود دارند که در سطح ولاسکو و حتی توانمندتر از او هستند. والیبال ایران مربی ای را می خواهد که علاوه بر تسلط بر علم روز جهان از مدیریت و روانشناسی خوبی نیز بهره مند باشد. ولاسکو از جمله مربیانی بود که علاوه بر توان فنی خوب، یک روانشناس ایده آل بود، او معجزه گر نبود.

قوچان نژاد اظهار کرد: مربی ای پیروز خواهد بود که علاوه بر دانش روز جهان، مدیریت و روانشناسی قوی ای نیز داشته باشد.

وی در خاتمه در پاسخ به این سوال که با گذشت 5 ماه از حضور داورزنی در فدراسیون والیبال هنوز تکلیف هیئت رئیسه و بعضی از ارکان فدراسیون مشخص نیست. نظر شما چیست؟ گفت: همانطور که می دانید چند ماهی است که کشور درگیر ویروس کرونا است و در این شرایط تصمیم گیری و مذاکره سخت می باشد. باید زمان بدهیم داورزنی به کار اشراف دارد. اما فعلاً شرایط کشور با توجه به وجود شیوع کرونا کمی سخت شده است. زمان همه چیز را درست خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 946

به "فسخ قرارداد با کولاکوویچ به نفع والیبال ایران بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فسخ قرارداد با کولاکوویچ به نفع والیبال ایران بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید