شکایت یک زن به پلیس از دوست مزاحمش ، او به من گفت شوهر خوش تیپی داری!

به گزارش سفر به کانادا، یک دوست قدیمی، زن جوان را بعد از 10 سال پیدا کرد و به دیدارش رفت اما از فردای آن روز شروع به ایجاد مزاحمت برای او کرد.

شکایت یک زن به پلیس از دوست مزاحمش ، او به من گفت شوهر خوش تیپی داری!

به گزارش سفر به کانادا به نقل از خراسان، او از همان دوران نوجوانی دختری حسود بود و هیچ وقت نمی توانست کسی را در هر زمینه ای بالاتر از خودش ببیند. با آن که درس هایش بسیار ضعیف بود اما به شاگردان ممتاز کلاس حسادت می کرد و با ترفندهای مختلف سعی داشت از درس خواندن آن ها جلوگیری کند تا این که سال ها بعد همین دختر با شگردی خاص وارد زندگی خانوادگی من شد و روزگارم را سیاه کرد، به گونه ای که ...

زن 26ساله در حالی که نگران زندگی مشترکش بود، با بیان این که کاش مهارت نه گفتن را می آموختم و دوست دوران مجردی خود را به زندگی خصوصی ام راه نمی دادم، درباره ماجرای شکایت از دوستش، به کارشناس اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد گفت: همه چیز از یک تماس معمولی آغاز شد.

10سال بود که از مرجانه خبری نداشتم. در واقع، آخرین بار او را در جشن ازدواجم دیدم، چرا که بسیاری از همکلاسی هایم را به جشن عروسی ام دعوت کرده بودم. فقط می دانستم که مرجانه بعد از آن که مقطع راهنمایی را به خاتمه رساندیم، وارد دبیرستان شد و به تحصیل ادامه داد اما من ترک تحصیل کردم و پای سفره عقد نشستم تا زندگی مشترکم را با امیرعلی آغاز کنم.

مرجانه هنوز خصلت زشت حسادت را کنار نگذاشته بود و مدام در جشن عروسی من از دیگر همکلاسی هایم غیبت و بدگویی می کرد و خودش را یک سر و گردن بالاتر از دیگران می دید و حتی به نوع پوشش، رفتار و داشته های دوستانش حسادت می کرد.

او دوست داشت به هر طریق ممکن اطرافیانش را تخریب کند تا خودش را بالا بکشد. به همین دلیل همه دوستان مان از او فراری بودند و نمی خواستند با مرجانه همکلام شوند. خلاصه، جشن عروسی من به خاتمه رسید و من از آن روز دیگر خبری از او نداشتم تا آن که مدتی قبل تماس تلفنی او بعد از 10سال مرا غافلگیر کرد.

نمی دانم شماره تلفنم را چگونه به دست آورده بود ولی بعد از یک احوال پرسی مختصر گفت: نشانی منزلت را برایم پیامک کن تا فردا به دیدارت بیایم! یقین داشتم همسرم با آمدن مرجانه به منزلم مخالفت می کند! خودم نیز تمایلی به رفت و آمد با او نداشتم اما مهارت نه گفتن را نمی دانستم به همین دلیل در میان شک و تردید او را برای ناهار دعوت کردم.

اگرچه شرایط اقتصادی خوبی نداشتم که مرجانه آن را دستاویزی برای حسادت هایش قرار دهد اما باز هم از این موجود خطرناک می ترسیدم با این حال خودم را دلداری می دادم که شاید رفتارش در این سال ها تغییر کرده باشد! خلاصه، آن روز مرجانه به منزلم آمد در حالی که خودش را هفت قلم آراسته بود.

از همان ابتدای ورود غیبت ها و بدگویی هایش آغاز شد. از همه همکلاسی های قدیمی خبر داشت و به زندگی تک تک آن ها حسادت می کرد. وقتی خطاب به من گفت اگر چه از نظر اقتصادی عقب مانده ای اما شوهر خوش تیپی داری! یک لحظه قلبم لرزید ولی به روی خودم نیاوردم.

آن روز مرجانه از من خواست با شوهرش تماس بگیرم و بگویم که مرجانه مهمان من است. من هم به خواسته اش عمل کردم. او می گفت شوهرش مردی بدبین است و مدام او را کنترل می کند.

بالاخره عصر آن روز مرجانه به خانه اش رفت و من هم درگیر امور خانه ام شدم. ساعت 7 روز بعد در حال جمع کردن سفره صبحانه بودم که مرجانه با تلفن همراه من تماس گرفت و گفت: شوهرت با چنین مشخصاتی از خانه بیرون رفت و بعد هم تلفن را قطع کرد.

از آن روز به بعد مزاحمت های تلفنی و پیامکی مرجانه آغاز شد. او سعی داشت چنین وانمود کند که همسرم به من خیانت می کند و با زنان دیگری در ارتباط است. او می خواست سوءظن و بدبینی را به زندگی ام بکشاند و بدین ترتیب آرامش و آسایش را از من بگیرد.

چاره ای نداشتم جز آن که سیم کارت چند ساله ام را بسوزانم ولی باز هم شماره جدیدم را پیدا کرد و به تهدید و تعقیب کردن هایش ادامه داد. به ناچار از او شکایت کردم و چیزی به همسرم نگفتم اما وقتی مجبور بودم برای پیگیری پرونده به کلانتری بروم، همسرم متوجه ماجرا شد و با دیدن پیامک هایی که مرجانه به گوشی من ارسال کرده بود، بسیار عصبانی شد.

حالا نمی دانم سوءظن هایی را که برای همسرم ایجاد شده چگونه برطرف کنم چرا که پنهان کاری های من ماجرا را پیچیده تر کرده است و کسی نمی داند همه این بلاها را دوستی بر سرم آورده است که ...

شایان ذکر است، پرونده این زن جوان توسط کارشناسان زبده دایره مددکاری اجتماعی کلانتری مورد رسیدگی قرار گرفت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1092

به "شکایت یک زن به پلیس از دوست مزاحمش ، او به من گفت شوهر خوش تیپی داری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت یک زن به پلیس از دوست مزاحمش ، او به من گفت شوهر خوش تیپی داری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید