خبر جدید از همسان سازی حقوق بازنشستگان

به گزارش سفر به کانادا، بررسی ها و پیگیری های خبرنگاران نشان می دهد در فروردین ماه مبلغ دیگری به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی واریز می شود که بخش دوم همسان سازی حقوق آنان است.

خبر جدید از همسان سازی حقوق بازنشستگان

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

این واریزی جدید نیز مانند واریزی پیشین، تا سقف یک میلیون و 200 هزار تومان است و احتمالا در فروردین ماه به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی واریز می شود. اگرچه هنوز تاریخ دقیق این واریز مشخص نیست.

در آخرین روزهای سال 99 مبلغی به عنوان علی الحساب برای بازنشستگان تامین اجتماعی واریز و اعلام شد که این واریزی مربوط به همسان سازی حقوق بازنشستگان است اما کل آن در یک مرحله واریز نشد.

اکنون بازنشستگان تامین اجتماعی باید منتظر واریز دومین مرحله آن در روزهای آینده باشند.

پیش از این هم مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفته بود مقدمات مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان در 10 روزه ابتدای فروردین و یا در نهایت دو هفته ابتدایی با برگزاری جلسه با کانون عالی بازنشستگان نهایی می شود. با این شرایط بازنشستگان از 19 فروردین که حقوق شان را دریافت می کنند، دو مسئله از جمله افزایش سنواتی براساس ماده 96 و مرحله دوم متناسب سازی اِعمال می شود.

محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه بودجه کشور هم با اشاره به پرداخت یک میلیون و 200 هزار تومان علی الحساب به بازنشستگان در 29 اسفند، گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 1400 ادامه خواهد یافت.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 28 فروردین 1400 بروزرسانی: 28 فروردین 1400 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1589

به "خبر جدید از همسان سازی حقوق بازنشستگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر جدید از همسان سازی حقوق بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید