حسن پور: نماینده فدراسیون گفت گزارشی به کمیته انضباطی نداده ام، فیلم منتشر شده مربوط به طرفداران استقلال است

به گزارش سفر به کانادا، داریوش حسن پور، سرپرست تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، گفت که نماینده فدراسیون در دیدار این تیم برابر استقلال، گزارشی به کمیته انضباطی ارسال نکرده است.

حسن پور: نماینده فدراسیون گفت گزارشی به کمیته انضباطی نداده ام، فیلم منتشر شده مربوط به طرفداران استقلال است

داریوش حسن پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در پاسخ به این پرسش که آیا مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان به حکم کمیته انضباطی فدراسیون مبنی بر محرومیت تماشاگران این تیم اعتراض خواهند کرد یا خیر، گفت: ما قطعاً به این حکم اعتراض می کنیم، چون این اتفاقات ارتباطی به ما ندارد. تماشاگران استقلال بابت نتایج تیم شان ناراحت بودند و بعضی از آنها تحرکاتی انجام دادند.

کوچک ترین اتفاقی در طول 90 دقیقه مسابقه رخ نداده و تمام حاشیه ها پس از بازی بوده است.، وی ضمن بیان این جمله توضیح داد: ظهر امروز (سه شنبه) با خلیفه سلطانی (نماینده فدراسیون در دیدار نفت - استقلال) صحبت کردیم و او گفت هنوز گزارشم را به کمیته انضباطی ارسال نکردم. پس این کمیته بر چه اساسی رأی داده است؟ فیلمی که در فضای مجازی وجود دارد، مربوط به تماشاگران استقلال است. اگر ما شکست می خوردیم و تماشاگران ما از ناراحتی کاری انجام می دادند، تیم مقابل باید پاسخ می داد؟

سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان در خصوص وضعیت عباس عسگری و احتمال مصدومیت طولانی مدت این بازیکن به خبرنگاران گفت: به نظر می رسد رباط صلیبی عسگری پاره شده است. او تا 24 ساعت آینده MRI می گیرد و نتیجه نهایی تعیین خواهد شد.

حسن پور در واکنش به بیانیه وزارت نفت درباره عدم تمایل این وزارتخانه به تیمداری اعلام نمود: موضوعات اداری باید در جای خود پیگیری گردد، اما روابط عمومی وزارت نفت 24 ساعت قبل از بازی مهم مقابل استقلال این موضوع را رسانه ای کرد و وضعیت روحی تیم ما تخریب شد. همه می دانند که بودجه نفت مسجدسلیمان از وزارت نفت تأمین می گردد. زمان بدِ اعلام این خبر خیلی به ما ضربه زد و ما کوشش کردیم تیم را جمع و جور کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 477

به "حسن پور: نماینده فدراسیون گفت گزارشی به کمیته انضباطی نداده ام، فیلم منتشر شده مربوط به طرفداران استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن پور: نماینده فدراسیون گفت گزارشی به کمیته انضباطی نداده ام، فیلم منتشر شده مربوط به طرفداران استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید