ایران از فدراسیون جهانی قایقرانی درخواست وایلد کارت المپیک جوانان کرد

به گزارش سفر به کانادا، خبرنگاران: پس از عدم صدور ویزا توسط سفارت کانادا در آنکارا فدراسیون قایقرانی ایران با ارسال نامه ای به فدراسیون جهانی قایقرانی ICF (کانوئینگ) خواستار دریافت سهمیه از طریق وایلدکارت (اعطایی) شد.

ایران از فدراسیون جهانی قایقرانی درخواست وایلد کارت المپیک جوانان کرد

به گزارش خبرگزاری تسینم و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی جوانان و زیر 23 سال آب های آرام جهان و انتخابی المپیک جوانان در کانادا برگزار شد. قایقرانان کشورمان به دلیل عدم صدور ویزا توسط سفارت کانادا نتوانستند در این مسابقات حضور یابند و در نهایت از کسب سهمیه المپیک جوانان بازماندند.

بر همین اساس فدراسیون قایقرانی ایران با ارسال نامه ای برای فدراسیون جهانی ICF توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد و با توجه به احتمال بالای کسب سهمیه در این مسابقات از مسئولان فدراسیون جهانی درخواست کرد تا به قایقرانان ایران از طریق وایلد کارت سهمیه بدهند.

فدراسیون قایقرانی در نامه خود خطاب به مسئولان فدراسیون جهانی در خصوص تلاش بسیار و به موقع خود در زمینه اعزام ورزشکاران و عدم همکاری سفارت کانادا در آنکارا توضیحاتی ارائه کرده و از ایشان خواسته شده تا با بررسی موضوع، نهایت همکاری را با قایقرانان ایرانی در خصوص حضور کنندگان کشورمان در المپیک جوانان داشته باشند.

علاوه بر این فدراسیون قایقرانی طی نامه ای به کمیته المپیک درخواست کرد تا مسئله را از طریق کمیته بین المللی المپیک نیز پیگیری کنند.

منبع: تسنیم
انتشار: 25 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 355

به "ایران از فدراسیون جهانی قایقرانی درخواست وایلد کارت المپیک جوانان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران از فدراسیون جهانی قایقرانی درخواست وایلد کارت المپیک جوانان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید