انصاری فرد: بازی با ویتنام فینال دوم ماست، از ابتدای اردو تمرین پنالتی می کنیم

به گزارش سفر به کانادا، مهاجم تیم ملی معتقد است در این برهه زمانی بازی با ویتنام از قهرمانی مهم تر است.

انصاری فرد: بازی با ویتنام فینال دوم ماست، از ابتدای اردو تمرین پنالتی می کنیم

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش ایسنا، کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز تیم ملی اظهار کرد: فکر می کنم بازی خوبی مقابل یمن داشته باشیم و روحیه خوبی را در آغاز جام داشته باشیم. بازی دوم ما برابر ویتنام فینال دوم ما خواهد بود.

وی ادامه داد: امیدوارم نمایش خوبی را مقابل این تیم داشته باشیم و به فزونی برسیم. تمرینات ریکاوری خوبی انجام دادیم و تمرکز خود را روی این دیدار خواهیم گذاشت.

مهاجم تیم ملی درباره دیدار برابر ویتنام گفت: اکنون در فوتبال جهان حریف آسان نداریم و دیروز هم ترکمنستان برای ژاپن دردسرساز شد. ما در این مسابقات آمدیم که بهترین نتایج را بگیریم و عراق و ویتنام هم حریفان خوبی برای ایران هستند و نباید آن ها را دست کم بگیریم زیرا ما برای نتیجه دریافت به امارات آمده ایم.

او درباره انتظار قهرمانی از ایران در این دوره از مسابقات اذعان کرد: حمایت مردم انگیزه خوبی به بازیکنان می دهد و این توقع انرژی ما را زیاد می نماید. از قهرمانی مهم تر بازی برابر ویتنام است و هدف اصلی ما فزونی برابر این تیم است. امیدوارم از بازی های بعدی گلزنی آغاز گردد اما مهم نیست که چه کسی گل بزند و مهم ترین قضیه گلزنی هر بازیکنی برای ایران، موفقیت تیم ملی است.

انصاری فرد درباره تمرین پنالتی تیم در اردوهای تیم ملی توضیح داد: ما از ابتدای اردو تمرینات پنالتی را انجام می دهیم و شرایط فرق می نماید و روند هر بازی در ضربه ای که می خواهی بزنی تاثیرگذار است. همه بازیکنان به قدری آماده هستند که اگر پشت توپ قرار بگیرند، بتوانند برای تیم ملی ایران گلزنی نمایند.

منبع: انتخاب
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 542

به "انصاری فرد: بازی با ویتنام فینال دوم ماست، از ابتدای اردو تمرین پنالتی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: بازی با ویتنام فینال دوم ماست، از ابتدای اردو تمرین پنالتی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید