انتقاد حزب الله عراق از مذاکرات واشنگتن و بغداد

به گزارش سفر به کانادا، گردان های حزب الله عراق یکی از گروه های مقاومت عراق امروز، شنبه مذاکره راهبری میان عراق و آمریکا را زیر فشار تهدید عنوان نمود.

انتقاد حزب الله عراق از مذاکرات واشنگتن و بغداد

به گزارش سفر به کانادا، به نقل از سایت شبکه المیادین، در بیانیه این گروه آمده است، آمریکا اقدام به انجام مذاکره استراتژیک نکرد مگر بعد از اینکه دریافت، وجودش در عراق دیگر مورد استقبال نیست به خصوص بعد از مصوبه مجلس که دولت را به اخراج نیروهای خارجی در کشور ملزم کرد، این مساله یعنی ملت خروج نیروهای آمریکایی را مورد تایید قرار داد و در انقلاب بیستم دومی میلیون ها تن به خیابان ها آمدند.

وی اضافه کرد: عراقی ها از افراد ذی صلاح انتظار داشتند مصوبه اخراج نیروهای آمریکایی را در مدت زمان مشخص اجرایی نمایند و آنها انتظار نداشتند به تمایلات دولت آمریکای جنایتکار با انجام آنچه مذاکره استراتژیک طبق زمان بندی، سازوکار و شروط مشخص شده و تحمیل شده تحت فشار تهدید اجرا شده، تن دهند، آنچه قبول آن چیزی نیست جز اصرار بر تداوم نقض حاکمیت عراق و تن دادن به اراده دشمن.

براساس این بیانیه آمده است: کسانی که برای باقی نگه داشتن نیروهای اشغالگر در کشور کوشش می نمایند، بدانند هرگز قادر به دفاع از حضور غیرقانونی این نیروها در برابر خشم کل عراقی ها و کسانی که با تمام توان برای حفظ حاکمیت کشور و طرد اشغالگران کوشش می نمایند، نخواهند بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 21 مرداد 1399 گردآورنده: canadaro.ir شناسه مطلب: 1083

به "انتقاد حزب الله عراق از مذاکرات واشنگتن و بغداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد حزب الله عراق از مذاکرات واشنگتن و بغداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید